Колледж миссиясы! Өз мамандығын еркін меңгерген жоғары білікті кадрларды дайындау.

10130300 – «Тамақтандыруды ұйымдастыру» , 3W10130301 «Аспазшы» (қазақ тобы)

 

ФИО

Аттестат бойынша орта балы

Профильдік пәндер

Алгебра

Биалогия

1

Амангельдиева Нұрай Бауыржановна

5.0

5

5

2

Төлегенова Ақбота Әнуарқызы

4.3

4

5

3

Раушанова Айкөркем Жантерекқызы

4.2

4

4

4

Каипбпева Асемай Бауыржанқызы

4.1

4

4

5

Бақтығали Аружан Бақтығалиқызы

4.1

4

4

6

Бекетай Шынар Саламатқызы

4.1

4

5

7

Рабхатова Мадина Ержановна

4.1

4

4

8

Айбарұлы Алдияр

4.0

4

4

9

Памир Нұрдәулет Жардемұлы

4.0

3

4

10

Бекетай Салтанат Саламатқызы

4.0

4

4

11

Қуан Нұрбақыт Ерікұлы

4.0

4

4

12

Есениязов Ернар Женисұлы

4.0

4

4

13

Музаппарова Дильяра Болатбекқызы

4.0

4

4

14

Әбілқайыр Гүлдана Талғатқызы

3.9

4

4

15

Ерликова Айша Ерликовна

3.9

4

4

16

Оңай Бейсенбай Жұмабайұлы

3.9

4

4

17

Тастанбек Карина Болтқызы

3.8

4

4

18

Рысқали Диана Көбенғалиқызы

3.8

4

4

19

Қанат Зинур Қайратұлы

3.8

4

4

20

Бархатов Қазыбек Ерланович

3.8

4

4

21

Бақтығали Эльназ Берікқызы

3.7

4

4

22

Куанышева Дильназ Есенболатовна

3.6

3

3

23

Ораз Дильназ Батырбекқызы

3.6

4

3

24

Мусалимов Бағдат Серикович

3.6

3

3

25

Ұзақбай Венера Асқарқызы

3.6

3

4

26

Өмірзақова Диана Шыныбекқызы

3.6

3

4

27

Қаржаубаев Жанболат Ақылбекұлы

3.6

4

3

28

Жүсіп Мұстахим Әлібекұлы

3.4

3

3

29

Ғилаж Аяна Байбулатқызы

3.4

3

4

30

Хайрош Жақсыбек Үмбетұлы

3.4

3

4

31

Салимгерей Шырын Рафаэльқызы

3.4

3

3

32

Көшкінбаева Самал Сафуанқызы

3.4

3

3

33

Архимет Ануар Асылбекұлы

3.4

3

4

34

Джамалов Нұрбек Еркинович

3.4

3

3

35

Арыстан Абай Ерұланұлы

3.3

3

4

36

Сабырова Камила Нурболатовна

3.2

3

3

37

Қуанғали Әсет Абайұлы

3.2

3

3

38

Отемуратова Айгерим Отемуратовна

3.2

3

3

39

Каракенжиев Мейрамбек Лесбаевич

3.2

3

3

40

Кдыров Нурбакыт Акатаевич

3.2

3

3

41

Жумабекова Асель Жумабековна

3.2

3

3

42

Дәуітқали Саят Ерболұлы

3.2

3

4

43

Өмірзақ Гүлназ Өмірзаққызы

3.2

3

3

44

Зайдолла Ботағөз Ғайниқызы

3.2

3

3

45

Куанышев Бердибек Жарасович

3.1

3

3

46

Елемес Әсем Әділетқызы

3.1

3

3

47

Рахметов Бекзат Жанатович

3.1

3

3

48

Орынтай Ахат Асқарұлы

3.0

3

3

49

Каюпова Салтанат Нурхатовна

3.0

3

3

     50

Дүйсен Ералы Жалғасбайұлы

3.0

3

3

51

Куангалиев Нурдаулет Рафаилович

3.0

3

3

52

Амангалиев Бекзат Ерланович

3.0

3

3

53

Мыңжасарұлы Жақсылық

3.0

3

3

54

Құпраш Әділет Қайдарұлы

3.0

3

3

55

Абилтаев Аскар Екпинович

3.0

3

3

56

Туреханов Мейржан Туреханович

3.0

3

                          3