2022-2023 оқу жылына өтініш берген талапкерлер тізімі

10130300 «Тамақтандыруды  ұйымдастыру»

3w10130301  «Кондитер-әрлеуші»

Оқыту мерзімі:  2 жыл 10 ай

Мемлекеттік тапсырысқа сәйкес саны: 25

Білімі: 9 сынып, білім беру: мемлекеттік тіл

Аты-жөні Аттестат балы
1 Серікқазы Ақнұр Арайқызы 4,1
2 Жолдасова Дильназ Кенжебайқызы 4
3 Бостанова Лунара Николаевна 4
4 Кабдулова Екатерина Николаевна 3,9
5 Манарбекқызы Айжаным 3,7
6 Хайырлы Дильназ Асылбекқызы 3,5
7 Ерсайынқызы Тойған 3,5
8 Жұмабай Қарлығаш Жұмабайқызы 3,4
9 Аманғали Карина Исатайқызы 3,4
10 Серікқызы Зарина 3,4
11 Шернияз  Айсана Мұратқызы 3,4
12 Оразалы Тотия Сайфуллақызы 3,3
13 Намазова Арайлым Сеитовна 3,3
14 Амангелді Назым Амангелдіқызы 3,3
15 Елтаева Рыскуль Курманбековна 3,2
16 Шангереева Гүлжазира Рашидқызы 3,2
17 Досқали Гүлназ Ибрагимқызы 3,1
18 Бактигиреева Дильназ Бериковна 3,1
19 Иса Айзада Қанатқызы 3,1
20 Тулешова Аружан Бекзатовна 3,1
21 Уразгалиева Диана 3,1
22 Орын Амина Мұратқызы 3,1
23 Нұрайқызы Ару 3,0
24 Ким Анна Евгеньевна 3,0
25 Адилбекова  Асылай Демесиновна 3,0
26 Оңғар Мөлдір Ержанқызы 3,0
27 Амангельдиева Динара Булатовна 3,0
28 Басарова Сабина Жумажановна 3,0

 

 

10130200   «Тамақ саласындағы қоғамдық тамақтандыру қызметі»

3w10130203  «Метрдотель»

Оқыту мерзімі:  2 жыл 10 ай

Мемлекеттік тапсырысқа сәйкес саны: 20

Білімі: 9 сынып, білім беру: мемлекеттік тіл

 

Аты-жөні Аттестат балы
1 Мурадымов Мирас Бауыржанович 3,5
2 Асылбекова Томирис Булатовна 3,0

 

 

10120100  «Шаштараз өнері»

3w10120101  «Шаштараз-стилист»

Оқыту мерзімі:  2 жыл 10 ай

Мемлекеттік тапсырысқа сәйкес саны: 20

Білімі: 9 сынып, білім беру: мемлекеттік тіл

 

Аты-жөні Аттестат балы
1 Асидолла Стамғазы Рахметұлы 4,0
2 Базарбаев Айшолпан Тимуровна 3,8
3 Қонысбай Шұғыла Сатыбай 3,7
4 Махсетова Айзада Камаладдинқызы 3,6
5 Мақсот Дария Еділбайқызы 3,4
6 Сарсембай Самал Теміржанқызы 3,2
7 Әлібекқызы Дамира 3,0
8 Асқар Аружан 3,0
9 Мурзагалиев Еламан Маратович 3,0
10 Нургалиева Айсана Азаматовна 3,0

 

07210300   «Наубайхана, макарон және  кондитер өндірісі»

3w07210303 «Наубайшы»

Оқыту мерзімі:  2 жыл 10 ай

Мемлекеттік тапсырысқа сәйкес саны: 25

Білімі: 9 сынып, білім беру: мемлекеттік тіл

 

 

Аты-жөні Аттестат балы
1 Жолгасбаева Сауле Жалгасбайкызы 3, 3
2 Газезова Дана Уразгалиевна 3

 

 

07210300 «Наубайхана, макарон және  кондитер өндірісі»

3w07210303 «Наубайшы»

Оқыту мерзімі:  10 ай

Мемлекеттік тапсырысқа сәйкес саны: 20

Білімі: 11 сынып, білім беру: мемлекеттік тіл

 

Аты-жөні Аттестат балы
1 Чеботарев Владимир Андреевич 4, 7
2 Исмагулова Кадиша Кенжебаевна 3, 5
3 Капизова Дильнара Жәнібе 3 ,4
4 Торемуратова Тилектес Кошкарбаевна 3,4
5 Марат Гүлдәурен Жанатқызы 3,3
6 Самиғолла Айдын Самиғоллаұлы 3,3
7 Тусупова Айгерим Турмебекқызы 3 ,1
8 Шарафеден Улболсын Мендигаликызы 3 ,1
9 Жолдасулы Нуртас 3

 

 

10120100 «Шаштараз өнері»

3w10120101 «Шаштараз-стилист»

Оқыту мерзімі:  2 жыл 10 ай

Мемлекеттік тапсырысқа сәйкес саны: 25

Білімі: 9 сынып, білім беру: орыс тілінде

 

 

 

Аты-жөні Аттестат балы
1 Попова Анастасия Геннадиевна 4, 8
2 Эм Милана Леонидовна 4, 1
3 Багыт Диляра Бериккызы 4
4 Шапошникова Надежда Николаева 3, 8
5 Габдулова Амина Азаматовна 3, 7
6 Гармай Валерия Денисовна 3. 7
7 Вишневскова Алина Евгеньевна 3, 6
8 Леонтьева Алина Сергеевна 3, 5
9 Тасмагамбетова Диана Жалбыровна 3, 5
10 Сисемалиева Диляра Болатовна 3, 4
11 Акутина Кира Андреевна 3, 4
12 Вавилова Анна Александровна 3, 2
13 Серпухина Милана Геннадьевна 3, 2
14 Шахваледова Лозгият Ринатовна 3, 2
15 Воронцова Алена Дмитриевна 3, 1
16 Мурат Асылжан Жанибекулы 3, 1
17 Лабзенова Валентина Сергеевна 3
18 Гаврилятова Елизавета Павловна 3
19 Бекжанов Альтаир Алмазович 3
20 Гофман Юлиана Олеговна 3
21 Пимкина Виктория Юрьевна 3

 

 

10130300  Тамақтандыруды  ұйымдастыру

3w10130302 Аспаз

Оқыту мерзімі:  2 жыл 10 ай

Мемлекеттік тапсырысқа сәйкес саны: 25

Білімі: 9 сынып, білім беру: орыс тілінде

 

Аты-жөні Аттестат балы
1 Зимин Данила Вячеславович  4. 6
2 Лим Адема 4. 1
3 Сабыр Алтынгул Кайырбеккызы 4
4 Ким Эмир Виталиевич 4
5 Пономаренко Ксения Спартаковна 4
6 Еремина Виктория Владиславна 4
7 Овчиникова Елизавета Дмитриевна 4
8 Волколупова Дарья Алексеевна 4
9 Галиакбарова Анна Руслановна 3. 8
10 Чапурина Валерия Сергеевна 3. 8
11 Жолдыбаев Батыр Аскарович 3. 8
12 Ермольчева Анастасия Дмитриевна 3. 7
13 Разварова Елена Михайловна 3. 7
14 Стурова Милана Максимовна 3. 6
15 Казиханова Айкоркем Сакеновна 3. 5
16 Маркина Дарина Сергеевна 3. 5
17 Толстова Кристина Васильевна 3. 5
18 Максин Николай Викторович 3. 5
19 Кобелев Давид Николаевич 3. 5
20 Белоусова Екатерина Олеговна 3. 5
21 Сиднева Карина Олеговна 3. 5
22 Лызлова Валентина Дмитриевна 3. 4
23 Сладков Павел Михаилович 3. 4
24 Газукин Никита Максимович 3. 3
25 Язьков Давид Александрович 3. 2
26 Филимонова Ангелина Анатольевна 3. 2
27 Джунусова Наталья Рафаэльевна 3. 2
28 Асембек Абубакир Жанулы 3. 2
29 Айткалиева Адия Рустемонва 3. 2
30 Орамалова Айжан Дауреновна 3. 2
31 Левчишина Юлия Александровна 3. 2
32 Максатов Ерназар Орынбасарович 3. 2
33 Джамбулов Даурен Алимгалиевич 3,2
34 Бисенов Султанбек Ардакович 3, 1
35 Серікұлы Бекет 3. 1
36 Медаров Константин Евгеньевич 3. 1
37 Максин Кирил Валентинович 3, 1
38 Мырзабеков Бексултан Маликович 3. 1
39 Бескров Даниил Валерьезна 3.1
40 Точилина Дарья Сергеевна 3. 1
41 Счетлосанова Жасмин Адамовна 3. 1
42 Феклистов Вячеслав Андреевич 3
43 Азгали Назира Отеукызы 3
44 Ким Александр Игоревич 3
45 Чалаева Екатерина Викторовна 3
46 Жбанова Ульяна Олеговна 3
47 Клочко Кирилл Владимирович 3
48 Султанбек Гулим Серикбайкызы 3
49 Суйеуова Жаркын 3
50 Ширинова Алина Тарифовна 3

 

 

10130300  Тамақтандыруды  ұйымдастыру

3w10130302 Аспаз

Оқыту мерзімі:  2 жыл 10 ай

Мемлекеттік тапсырысқа сәйкес саны: 45

Білімі: 9 сынып, білім беру: мемлекеттік тілде

 

Аты-жөні Аттестат балы
1 Айбулатова Алина Эдуардовна 4.2
2 Әміржан  Ерқанат  Бектұрғанұлы 4.2
3 Қалидолла Әділ Оралтанұлы 4.1
4 Рамазанов  Ерасыл Ермекович 4.1
5 Анарбек  Санжар Аманжолұлы 4
6 Ардақ Жанарыс  Болатұлы 4
7 Жұмалы Мадияр Серікұлы 4
8 Шохман Назерке Нұрланқызы 4
9 Закаров  Азамат Куанышбекович 4
10 Құрмаш Абдурахман Саламатұлы 4
11 Шакон Ақерке Абзалқызы 4
12 Ерланұлы Аршат 4
13 Умирболат  Торғын Умирболатқызы 3.9
14 Айбекова Дана Айбековна 3.8
15 Мадиев Жалгас Кенжегалиевич 3.7
16 Ахмеджан Дархан Дастанұлы 3.6
17 Салихова Гулназ Асхатовна 3.6
18 Ерболат  Асылай  Қаунышқызы 3.5
19 Cапарғалиқызы Шұғыла 3.5
20 Жиенбай Бақытнұр Сарсенбайқызы 3.4
21 Қали Аружан  Исатайқызы 3.4
22 Базарбай Аийда Жалғасбайқызы 3.4
23 Айбаталиева  Анель Әділбекқызы 3.4
24 Бағытқалиқызы Мирамгуль 3.4
25 Ербулатова  Айзере Куанышевна 3.3
26 Махмұт Алтынай Биназарқызы 3.3
27 Бақтияр Нұрлан Абылайұлы 3,3
28 Сериков Мансур Еркебуланович 3,3
29 Рауан Нұржан Рауанұлы 3,3
30 Байжанова  Жазира Жайыковна 3.3
31 Ерболат  Айгерім  Ерболатқызы 3.2
32 Жақсыбаев Жандос 3.2
33 Исламбек  Тастан Қайратұлы 3.2
34 Удерова  Дильназ Абзаловна 3.2
35 Кенжесова Диляра Қайратқызы 3.2
36 Бағыт Ерлан Жалғасбайұлы 3.2
37 Серікқали  Жанасыл Әділетұлы 3.2
38 Жолдасбай Ахмад Мұратұлы 3.2
39 Жоламан Әбілмансүр Жоламанұлы 3.2
40 Тұрғанбай Айдарбек Асқарұлы 3.1
41 Беймуратов  Аслан Талгатович 3.1
42 Қуанышұлы Айтжан 3.1
43 Бурабаева Ырысгуль Хасановна 3.1
44 Нәсіпқали Расул Асхатұлы 3.1
45 Мирамбай Дильназ Мирамбайқызы 3.1
46 Тастаева  Ансаган Избасарована 3
47 Ерекен  Берік Мансурұлы 3
48 Бисенбы  Мейірбек Талғатұлы 3
49 Базарбай Бекназар Кенесулы 3
50 Ақнияз Нұрай Ұзаққызы 3
51 Жүсіпбек Беибарыс Жәнібекұлы 3
52 Ибат Аян Талғатұлы 3
53 Бағытжан  Айымгул  Қайратқызы 3
54 Сиргебаев Шарапат Балтабайұлы 3
55 Багитжанов Бекзат Талғатович 3
56 Жубатканова  Аягоз 3
57 Рамазан Жазира Мадениетқызы 3
58 Асқар Альбина Бериковна 3

 

 

07230100  Тігін өндірісі және киім моделдеу

3w07230102 тігінші

Оқыту мерзімі:  2 жыл 10 ай

Мемлекеттік тапсырысқа сәйкес саны: 45

Білімі: 9 сынып, білім беру: мемлекеттік тілде

 

 

 

Аты-жөні Аттестат балы
1 Айдосова Динара Сырымбековна 4.2
2 Қабижан Гүлхан Сайранқызы 4
3 Елеусинова  Рамиля  Болатбековна 4
4 Жасыбаева Рабиға Мұхтарқызы 4
5 Изтурган Назерке Жумақызы 3.7
6 Жұмагүл Гүлсезім Мұратқызы 3.5
7 Сандибаева Малика Жаннатовна 3.5
8 Аббазова  Айымгуль Рафиковна 3.5
9 Жеңіс Әсемгүл Жеңісқызы 3.5
10 Маралқызы Ақерке 3.3
11 Салауат Сабина Алтынбекқызы 3,2
12 Зайнеден Мариям Асхатқызы 3,2
13 Бахтыгереева Гүлжанай Нуржановна 3,2
14 Сагингалиева Назым Умиргалиевна 3.1
15 Сайлау Нұрбибі Талғатқызы 3.1
16 Кумаргалиева Молдир  Гиниятовна 3.1
17 Оразбай Перизат Орынғалиқызы 3
18 Аскарова Альфия Артуровна 3
19 Жайлаубай  Айнара Жандарбекқызы 3

Всего комментариев: 0